گزارش اول از همایش بزرگ محصلان موفق

 

واحد تولید محتوای موسسه فرهنگی ذهن برتر

 

 

اولین همایش بزرگ محصلان موفق با حضور اساتید بزرگوار، محصلان، اولیا و علاقه مندان در مرکز همایش های بین المللی (سالن ابوریحان) دانشگاه شهید بهشتی تهران در روز پنج شنبه مورخ 15 تیرماه 1396 راس ساعت 17 برگزار شد.

در این مراسم پس از قرائت قرآن کریم و نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، آقای پروفسور باهر به عنوان سخنران کلیدی به توصیف تحولات عمده قرن 21 نسبت به قبل از آن و ضرورت تحول در نگاه به آموزش ایران پرداختند. سپس استاد فتحعلی  به ایراد بیانات خود در زمینه علم EFT پرداختند. ایشان در هنگام سخنرانی به صورت کاملا عملی از بین حضار به EFT پرداختند. در ادامه نیز از همه محصلان گرامی حاضر در سالن برای EFT دسته جمعی بر روی سن دعوت به عمل آمد.

در این همایش که بیش از 550 نفر حضور داشتند در ادامه سرهنگ اکرمی بیانات خود را در زمینه مشکلات امروزی خانواده ها با مواد مخدر ایراد نمودند. ایشان با استفاده از ابزار آلات عملی نحوه استفاده از مواد مخدر را برای خانواده ها تشریح نموده و مضرات آن را گوش زد شدند. سپس ایشان با استفاده از کیف مخصوص کلیه مواد مخدر موجود را به حضار نشان دادند.

در ادامه استاد عبدی سخنرانی کلیدی خود را مبتنی بر روش های نوین ایجاد خلاقیت در کودکان و نوجوانان ایراد نمودند. ایشان با تاکید بر آموزش کاملاً علمی وعملی به کودکان، نمونه عملی آموزش مهارت های ارتباطی و ارتباط موثر را نیز برای کودکان در سالن ایراد نموده و باعث ایجاد انگیزه بسیار زیاد در حضار شدند.

سخنران ویژه همایش دکتر عبدالرضا امیر احمدی چهره مشهور سینمای ایران، سخنرانی خود را با نام "مهره مار" شروع نموده و با تکنیک های اعجاز انگیز خود شور و اشتیاق سالن را بالا برده و نقطه ی عطفی در همایش ایجاد نمودند.

استاد محمد سیدا در پایان مراسم جمع بندی همایش امروز را اعلام نموده و تاکید ویژه بر مقوله اهمیت گذاری به آینده فرزندان را گوشزد شدند. ایشان با مقایسه ی ما بین کشورهای جهان اول و ایران عملکرد متوسط آموزش و پرورش را در مقوله آموزشی اعلام نمودند .

در ادامه به صورت تصویری می توانید مراسم را مشاهده نمایید.

 


نظرات کاربران
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب

شروع کلاس های محصلان موفق 2 از امروز

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

اتمام تخفیف کارگاه حافظه برتر به مناسبت 8k تلگرام

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

تنها 3 روز مانده به اتمام ثبت نام کارگاه حافظه برتر

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

گزارش دوم همایش بزرگ دوپینگ حافظه 2017

22\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

برنامه جلسه 13 و 14 ام مدرسان موفق دوره پنجم

20\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

برنامه جلسه آموزش جنسی دکتر هادیان محصلان موفق 1

20\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

خلاصه عکس های انگیزشی هفته پنجم ذهن برتر

17\04\1396 | توسط واحد تولید محتوای موسسه فرهنگی ذهن برتر

گزارش اول از همایش بزرگ محصلان موفق

17\04\1396 | توسط واحد تولید محتوای موسسه فرهنگی ذهن برتر