کارگاه آموزشی مهره مار آبان 1396 

کارگاه جذب ثروت وموفقیت ( مهره مار )

 

» زمان برگزاری: 3آذر 96 به مدت 8 ساعت

» محل: تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده اقتصاد

 

مقدمه

اصولا انسانها از اینکه مورد توجه و احترام دیگران قرار بگیرند لذت میبرند، پس هر کاری انجام میدهند تا جلب توجه کنند، مثلا سعی میکنند ظاهری آراسته داشته باشند، مدت طولانی جلوی آینه میایستند، لباسهای مارک دار میپوشند، در خیابان ها و بزرگراه ها ویراژ میدهند. به کلاسهای آشپزی، سفره آرایی، زبان های خارجی، ورزش های رزمی، موسیقی و به طور کلی کلاس های ارتقاء فردی می روند تا بتوانند رزومه خوبی برای خودشان داشته باشند که بتوانند نشان دهند ما هم برای خودمان کسی هستیم.

ما انسان ها دوست داریم مورد اعتماد دیگران باشیم، به حرف هایمان گوش دهند. دوست داریم شمع جمع شویم و دیگران همچون پروانه دور ما بچرخند، گفت: « دورت بگردم ای صنم، دوری که در پروانه نیست ».

در این کلاس چه چیزی به دست می آوریم؟

همه موارد ذکر شده خوب و مناسب هستند و سبب رشد و پیشرفت به جلو میشوند، به شرطی که هدف و جهت درستی داشته باشیم. این هدف و جهت صحیح در کلاس های مهره مار محقق میشود. در این کلاسها ما به شما میگوییم که چگونه میتوان کاری کرد که دیگران جذب شما شوند، شما را دوست داشته باشند، به شما احترام بگذارند و خواهان آن باشند که دائماً در کنار شما باشند. ما به شما می گوییم که می توانید یک بِرَند باشید تا بَرَنده شوید، مشهور شوید; درهای موفقیت و ثروت را به روی شما باز میکند و باعث میشود حال شما و زندگی شما خوب شود، آسایش و آرامش بیشتری داشته باشید و از زندگی لذت بیشتری ببرید. تنها یک شرط دارد و آن این است که قبول کنیم ما خام هستیم و باید از پیله بیرون بیایم و به پروانه تبدیل شویم، آن هم به یک پروانه زیبا. قبول کنیم مثل فلز مس هستیم، ارزش مادی چندانی نداریم و با با کیمیا به طلا تبدیل شویم. پس فکر کنید، مشورت کنید و در نهایت یک تصمیم قاطع بگیرید، پاشو، طلاشو .

در این کلاسها یاد میگیریم چطور در خلوت خود، با خودمان حرف بزنیم تا حالمان خوب شود، یاد میگیریم چگونه بتوانیم به قول سهرابسپهری: چشم ها را بشوییم و جور دیگر به مسائل اطرافمان نگاه کنیم ( طوری که هم خودمان لذت ببریم هم دیگران ). یاد میگیریم چگونه میتوانیم با اطرافیانمان به گونهای رفتار کنیم تا آنها عاشق ما شوند و دوستمان داشته باشند. یاد میگیریم زبان بدن دیگران را بشناسیم و با حرکات فرد مورد نظر دست آنها را بخوانیم، رو دست نخوریم و کلاه سرمان نرود. یاد میگیریم چطور می توان معروف و مشهور شد، با رنج کمتر گنج بیشتری داشته باشیم.

 از همه مهمتر یاد میگیریم در این دنیای نا امن این روز ها که به هیچ کس و هیچ چیز نمیشود اعتماد کرد، چگونه آرامش داشته باشیم. از خوردن چای، قهوه، بستنی و حتی کشیدن سیگار در کنار دوستانمان و خانوادمان لذت ببریم.

 

پس پاشو، طلاشو تا ارزشمند شوی، یادمان باشد آهن قراضه هیچ ارزشی ندارد.

 

 

 

رزومه سخنران:

عبدالرضا امیراحمدی که خیلیها او را با نام رضا امیر احمدی می شناسند، فعالیتهای رسانه ای خود را از سال 1373 با ورود به شبکه 3 در قالب برنامه "برای فردا" به صورت رسمی شروع کرده و از سال 80 با اجرای برنامه های زنده تلویزیونی بیش از پیش به عموم مردم معرفی شد، برنامههایی از قبیل تابستانه و زمستانه که اجرای امیر احمدی در کنار رضا رشیدپور توانست بینندگان زیادی را برای دیدن یک برنامه تلویزیونی در قالب مسابقه و سرگرمی پای تلویزیون بنشاند. برنامه به رنگ پاییز سومین کار عبدالرضا امیر احمدی در قالب برنامه های مسابقه و سر گرمی بود. نحوهء اجرای گرم و صمیمی و پر انرژی امیر احمدی تهیه کنندگان و برنامه سازان شبکه یک را بر آن داشت که از حضور وی در برنامهء صبح بخیر ایران استفاده نمایند و امیراحمدی خیلی زود در قالب برنامه های صبحگاهی جا افتاد و تبدیل به یکی از مجریان ثابت برنامه صبح بخیر ایران شد. صبح عالی بخیر دومین سری از برنامه های صبحگاهی بود که با اجرای عبدالرضا امیر احمدی توانست بینندگان زیادی را به خود جلب نموده و مردم را از دیدن یک برنامه صبحگاهی راضی نماید. از دیگر برنامه های صبحگاهی او می توان به سلام تهران اشاره نمود.

دکتر عبدالرضا امیر احمدی در قالب های مجری و گوینده، تهیه کننده و بازیگر و مسئول روابط عمومی در پروژه های مختلف به فعالیت پرداخته که در زیر رزومه وی آورده شده است.

 1. در مقام مجری و گوینده:

-          برای فردا (شبکه سه) سال 1373

-          تابستانه (شبکه سه) سال 1380

-          زمستانه (شبکه سه) سال 1380

-          رنگ پاییز (شبکه سه) سال 1380

-          صبح بخیر ایران (شبکه اول) از سال 1381

-          صبح عالی بخیر (شبکه اول)

-          در وادی عشق ( جام جم) سال 1383

-          حوض فیروزه (شبکه یک) به مناسبت ماه رمضان سال 1384

-          سنگلاخ کوچه باغ موفقیت (رادیو ایران)

-          گذر از موفقیت (رادیویی)

-          رادیو ستاره ها

-          جشن ستاره ها

-          گذر هفتم (رادیو ایران)

-          چشم انداز (جام جم) سال 1388

-          شبا هنگام (جام جم)

-          فجر و برترین ها (جام جم)

-          ششمین گردهمایی مخاطبان شبکه جهانی جام جم به مناسبت نیمه شعبان (جام جم)

-          شب فیروزه ای ( کانال یک) سال 1388

-          گزارشگر ویژه حج تمتع (شبکه اول) سال 1389

-          راوی در مستند سفر به کشورهای آسیای شرق (شبکه اول)

-          سلام تهران (شبکه تهران) سال 1390

-          جشن انتخاب برترین برنامه های تلویزیونی شبکه جهانی جام جم (جام جم) سال 1390

-          عید دیدنی نوروز 91

 1. در مقام بازیگر:

-          بازی در فیلم تلوزیونی "آوا" به کارگردانی فربد شکرایی

 1. در مقام مسئول روابط عمومی

-          مجموعه حجربن عدی سال 1389

 

مهره مار استعاره ایست از:

 • خودباوری، خودیاری و خود مدیریتی
 • افزایش مهارتهای هوش اجتماعی
 • سکوت و سخن
 • خود بهسازی
 • زبان بدن
 • آموزش بدون کلام
 • انجام بدون عمل به منظور زیست و زندگی بهتر

 

آهنربای جذب ثروت و موفقیت شوید

 

در این دوره تمرینهای کاربردی و عملیاتی وجود دارد که شرکت کنندگان با تمرین و تکرار میتوانند درهای موفقیت را به روی خود بگشایند.

 

 

 

 تقاضای خود را امروز بفرستید
 
  فرم زیر را با دقت تکمیل نمائید، بعد از پرداخت هزینه در صورت لزوم جهت هماهنگی تماس گرفته می شود.
 
 

ثبت نام

نام: *

نام خانوادگی: *

نام (کد) معرف:

شهر: 

نشانی: 

تلفن همراه: *

ایمیل: *

قسمتهایی که با * مشخص شده‌اند ضروری هستند.
لطفا با دقت تکمیل نمائید. متشکرم!

 

 
 • 50000